Oddlužení bez zástavy

Trápí Vás starosti s dluhy, které nezvládáte splácet?

Dostali jste se do finanční krize a chcete vše zodpovědně řešit, ale nevíte jak?

Pomůžeme Vám s Vaší situací a ušetříte až 70 procent Vašich závazků!

Navštivte web www.chcioddluzit.cz, kde získáte odbornou pomoc
!

Oddlužení podle insolvenčního zákona

Od 1.ledna roku 2008 začal platit v tuzemsku takzvaný insolvenční zákon. Tato legislativní změna zavedla nástroj oddlužení fyzické osoby. Toto oddlužení je nezřídka kdy nazýváno také osobní bankrot.

Popularita řešení insolvence v provedení formou oddlužení v dnešní době široce přibývá. Oddlužení je pro ty osoby, které se dostaly do neřešitelných problémů a nejsou schopni splácet své dluhy a je pro ně téměř poslední možností, jak svoji situaci vyřešit. V porovnání s konkursem, jaký je další formou řešení insolvence, má oddlužení nesrovnatelně příznivější důsledky pro dlužníka. Ten tak nepozbyde práva nakládat s majetkem (mimo majetku zastaveného zástavní smlovou).

Nespornou výhodou u oddlužení je obzvlášť fakt, že osobě dlužníka může být jednorázově prominuto až 70% výše všech závazků za podmínky, že zbývající část dluhů splatí veškerým nezajištěným věřitelům v časovém rozmezí 5ti let formou splátek. Jestliže dlužník není schopen umořit takovou část závazků, insolvenční soud návrh na oddlužení nepřipustí a naopak vyhlásí konkurs.

Využijte výhod oddlužení i Vy!

  • insolvencí a oddlužením Vám budou jednorázově prominuty Vaše dluhy až o 70 procent
  • dlužník je chráněn před věřiteli a exekutory rozhodnutím soudu
  • nárůst úroků a sankcí je zmrazen, rovněž jsou zmrazeny exekuce a výkony rozhodnutí
  • oddlužení je zásadní a konečné vyřešení dluhů, takže má dlužník šanci na nový začátek s čistým štítem
  • dlužníkovi vždy zůstane nezabavitelná částka pro něj a vyživované osoby

Oddlužení s námi

  • ZDARMA telefonická konzultace klientovy finanční situace a návrh možného řešení
  • naši zaměstnanci jsou významní advokáti i insolvenční správci perfektně znalí insolvenčního práva
  • vekšerou dokumentaci nutno k vyřízení insolvenčního návrhu a návrhu na osobní bankrot zpracujeme za Vás
  • naši finanční poradci se přizpůsobí Vašemu volnému času a dojedou za Vámi až domů
  • poradíme si s obtížemi jako třeba neuspokojivým doložením výše příjmů

Neváhejte, každý den k dobru se počítá!

ŽÁDOST O KONSOLIDACI PŮJČEK S RUČENÍM

Hledáte řešení Vaší finanční situace a refinancování Vašich dluhů? Využijte konsolidace půjček s ručením nemovitostí! Tento produkt má velmi výhodné podmínky a dokáže pomoci i v těch nejhorších časech.

Požádejte si o konsolidaci půjček vyplněním níže uvedené online žádosti a během několika hodin budete kontaktováni. Pokud nemáte možnost ručit nemovitostí, klikněte na výše uvedený odkaz "nemohu ručit nemovitostí".

ŽÁDOST O KONSOLIDACI PŮJČEK BEZ RUČENÍ

Jestliže jste se dostali do závažných problémy s dluhy a dluhové spirály, kdy půjčku vyplácíte půjčkou a náklady na finacování Vašich dluhů neustále stoupají, máte v podstatě jedinou možnost, jak z dané situace vybruslit. Je třeba využít oddlužení bez zástavy neboli osobní bankrot. Je třeba ovšem dát si  velký pozor na oddlužovací firmy, které místo Vás pouze komunikují s Vašimi věřiteli a Vy posíláte splátky nikoliv věřitelům, ale oné oddlužovací společnosti. Společnost si z obdržených peněz strhne provizi a zbytek peněz pošle dál Vašemu věřiteli. Princip je tedy takový, že obdobné oddlužovací firmy vydělávají na zákaznících, kteří si myslí, že jim tento postup pomůže. Opak je ovšem pravdou a akorát zbytečně platíte někomu místo toho, abyste umořovali Váš dluh.

Oddlužení bez zástavy

Dluhy máte kam se podíváte a už si nevíte rady jak je řešit? Půjčky vyplácíte novými půjčkami a nemůžete se dostat z dluhové spirály? Právě pro Vás je určen produkt oddlužení (osobní bankrot), se kterým můžete ušetřit až 70% Vašich celkových dluhů, které Vám budou odpuštěny!!!

Pro bližší informace navštivte stránku oddlužení bez zástavy.