Informace

Děkujeme za Vaši návštěvu. Tyto webové stránky jsou pouze informativního charakteru a veškeré reklamní a formulářové prvky na stránkách jsou provozovány subjekty třetích stran. Není-li výslovně uvedeno jinak, je podmínkou veškerých finančních produktů a žádosti nutnost vlastnit platné živnostenské oprávnění a žadatelé jsou oprávněni o půjčku žádat pouze v rámci své podnikatelské činnosti. Provozovatel stránek nenese odpovědnost za případná porušení této podmínky.

ŽÁDOST O KONSOLIDACI PŮJČEK S RUČENÍM

Hledáte řešení Vaší finanční situace a refinancování Vašich dluhů? Využijte konsolidace půjček s ručením nemovitostí! Tento produkt má velmi výhodné podmínky a dokáže pomoci i v těch nejhorších časech.

Požádejte si o konsolidaci půjček vyplněním níže uvedené online žádosti a během několika hodin budete kontaktováni. Pokud nemáte možnost ručit nemovitostí, klikněte na výše uvedený odkaz "nemohu ručit nemovitostí".

ŽÁDOST O KONSOLIDACI PŮJČEK BEZ RUČENÍ

Jestliže jste se dostali do závažných problémy s dluhy a dluhové spirály, kdy půjčku vyplácíte půjčkou a náklady na finacování Vašich dluhů neustále stoupají, máte v podstatě jedinou možnost, jak z dané situace vybruslit. Je třeba využít oddlužení bez zástavy neboli osobní bankrot. Je třeba ovšem dát si  velký pozor na oddlužovací firmy, které místo Vás pouze komunikují s Vašimi věřiteli a Vy posíláte splátky nikoliv věřitelům, ale oné oddlužovací společnosti. Společnost si z obdržených peněz strhne provizi a zbytek peněz pošle dál Vašemu věřiteli. Princip je tedy takový, že obdobné oddlužovací firmy vydělávají na zákaznících, kteří si myslí, že jim tento postup pomůže. Opak je ovšem pravdou a akorát zbytečně platíte někomu místo toho, abyste umořovali Váš dluh.

Oddlužení bez zástavy

Dluhy máte kam se podíváte a už si nevíte rady jak je řešit? Půjčky vyplácíte novými půjčkami a nemůžete se dostat z dluhové spirály? Právě pro Vás je určen produkt oddlužení (osobní bankrot), se kterým můžete ušetřit až 70% Vašich celkových dluhů, které Vám budou odpuštěny!!!

Pro bližší informace navštivte stránku oddlužení bez zástavy.