Exekuce nemovitosti

Parametry půjčky na exekuce nemovitosti

  • půjčka ve výši minimálně 50 000 Kč, maximální výše 80 procent ceny nemovitosti
  • půjčka určená na vyplacení exekuce nemovitosti, část může být poskytnuta i neúčelově
  • bez nutnosti dokládat příjem
  • bez prověřování registru dlužníků
  • bez ručení 3. osoby
  • nutnost zástavy nemovitostí
  • posouzení žádosti rychle během několika hodin
  • nic neplatíte předem
  • bezplatné vyřízení odhadu hodnoty domu
  • maximální doba splatnosti půjčky je 20 let

Exekuce nemovitosti - půjčka na vyplacení

Řešíte starosti s nedostatkem peněz a dospěli jste do zpoždění se zaplacením nějakých splátek Vašich finančních půjček? Ocitli jste se v exekuci a netušíte jak jí zrušit? Exekutor Vám nařídil exekuci na Vaši nemovitost a k tomu Vám dal exekuci na plat? Váš stav je potřeba řešit hned teď, v opačném případě exekutor otevře jednání o dražbě a Vaše bydlení bude zpeněženo v rámci nedobrovolné dražby a za značně špatných podmínek. U nedobrovolných dražeb počáteční cena předmětu dražby činí jenom 50 procent (u dražeb prováděných individuálními licencovanými společnostmi) nebo 2/3 (pro 1. kolo u dražeb prováděných exekutorem, ve 2. části se rovněž jedná o padesát procent ceny nemovitosti) ceny nemovitosti konstatované ve znaleckém posudku, co je mnohdy výrazně podhodnocený ve srovnání s obvyklou cenou nemovitosti. Skoro vždy tak původní majitel ztratí nemovitost a prodělá velkou částku peněz. Často se stane, že je nemovitost prodána za 50% své hodnoty. Předchozímu vlastníkovi tak mohou zbýt dluhy, protože výtěžek dražby neuspokojí výši exekuce a tak přijde o své bydlení a stejně mu exekutor bude dále znepříjemňovat existenci, než nebude uhrazena celá dlužná částka. Nedovolte Vašim finančním starostem dojít tak daleko a vyřešte svou finanční situaci, když je ještě čas. Vyřiďte si produkt rychlá půjčka na vyplacení exekuce nemovitosti. Z této půjčky se uhradí veškeré dluhy, které máte a Vaše nemovitost bude od dluhů očištěna. Vzhledem k typu produktu jde o půjčky bez doložení příjmu a půjčky bez zkoumání registru dlužníků. Z tohoto důvodu se žadatel nemusí bát, že půjčka kvůli uvedení v registrech dlužníků nebude poskytnuta. Půjčku je možné obdržet až dvacet.

Žádost o půjčku na exekuce nemovitosti

Kvalitní půjčky bez potvrzení o příjmu na zaplacení exekuce nemovitosti získáte vážně rychle. Je třeba vyplnit Vaše kontaktní údaje do online žádosti uvedené v druhé polovině stránky na tomto webu. Neprodleně po jejím obdržení budete telefonicky kontaktováni a dojednáte si další postup se zástupcem naší společnosti.

ŽÁDOST O KONSOLIDACI PŮJČEK S RUČENÍM

Hledáte řešení Vaší finanční situace a refinancování Vašich dluhů? Využijte konsolidace půjček s ručením nemovitostí! Tento produkt má velmi výhodné podmínky a dokáže pomoci i v těch nejhorších časech.

Požádejte si o konsolidaci půjček vyplněním níže uvedené online žádosti a během několika hodin budete kontaktováni. Pokud nemáte možnost ručit nemovitostí, klikněte na výše uvedený odkaz "nemohu ručit nemovitostí".

ŽÁDOST O KONSOLIDACI PŮJČEK BEZ RUČENÍ

Jestliže jste se dostali do závažných problémy s dluhy a dluhové spirály, kdy půjčku vyplácíte půjčkou a náklady na finacování Vašich dluhů neustále stoupají, máte v podstatě jedinou možnost, jak z dané situace vybruslit. Je třeba využít oddlužení bez zástavy neboli osobní bankrot. Je třeba ovšem dát si  velký pozor na oddlužovací firmy, které místo Vás pouze komunikují s Vašimi věřiteli a Vy posíláte splátky nikoliv věřitelům, ale oné oddlužovací společnosti. Společnost si z obdržených peněz strhne provizi a zbytek peněz pošle dál Vašemu věřiteli. Princip je tedy takový, že obdobné oddlužovací firmy vydělávají na zákaznících, kteří si myslí, že jim tento postup pomůže. Opak je ovšem pravdou a akorát zbytečně platíte někomu místo toho, abyste umořovali Váš dluh.

Oddlužení bez zástavy

Dluhy máte kam se podíváte a už si nevíte rady jak je řešit? Půjčky vyplácíte novými půjčkami a nemůžete se dostat z dluhové spirály? Právě pro Vás je určen produkt oddlužení (osobní bankrot), se kterým můžete ušetřit až 70% Vašich celkových dluhů, které Vám budou odpuštěny!!!

Pro bližší informace navštivte stránku oddlužení bez zástavy.