Dražba nemovitosti

Parametry půjčky na dražby nemovitostí

  • minimální výše půjčky na dražby nemovitostí 50 tisíc Kč
  • výše půjčky až do 80 procent hodnoty nemovitosti uvedené ve znaleckém posudku
  • určení půjčky na vyplacení dražby nemovitosti
  • nepotřebujete potvrzení o výši příjmu
  • bez nahlížení do registru při schvalování půjčky
  • tato půjčka je bez ručitele
  • ručení nemovitostí podmínkou
  • rychlé vyplacení dluhů a zmaření dražby i do několika hodin před jejím zahájením
  • žádné poplatky předem
  • bezplatné ocenění hodnoty nemovitosti

Dražba nemovitosti - půjčka na vyplacení

Tíží Vás nedostatek peněžních prostředků? Bojíte se, že přijdete o střechu nad hlavou? Na Vaši nemovitost byla prohlášena dražba, která Vám hrozí už za pár dní a soudní vykonavatel po Vás chce tolik peněz, co prostě nemáte? V situaci nedobrovolné dražby, je třeba vyplatit dlužnou částku, která vedla k zahájení dražby. V jiném případě totiž nedobrovolná dražba se uskuteční a Vy o Vaši nemovitost přijdete, a většinou pouze za minimální část její tržní hodnoty. U takové dražby totiž vyvolávací cena dražené nemovitosti, je 50% nebo dvě třetiny ceny (je na osobě, která draží, jestli se jedná o exekutora nebo soukromého dražebníka) konstatované v posudku soudního oceňovatele. Často jsou tyto ceny ještě podhodnocené, a v případě, že na dražební jednání nepřijde dostatek dražících osob, dá se o nemovitost přijít za cenu nižší než je 50% její tržní ceny. Vydražená cena pak nezřídka kdy ani nepokryje celkovou hodnotu dluhů a Vy tak nejenom, že přijdete o střechu nad hlavou, ale další dluhy Vám ještě zůstanou a ty se musí ještě doplatit. O to se už znovu bude starat exekutor, který Vám uvalí zmrazení na Váš plat a pořád Vám bude kazit život do doby než z Vás ve finále dluh nezíská.

Jak dražby nemovitostí probíhají

Když je již na nemovitost uvalena dražba, nejde ji jakkoliv převést na dalšího vlastníka. To proto, aby změnou majitele neutrpěl ztrátu věřitel, co na Vás dal exekuci. Proces nedobrovolené dražby od jejího vyhlášení zabere zhruba 2 měsíce. Jestli v tomto čase nedoplatíte dluh, můžete se prakticky s Vaší nemovitostí rozloučit. Vyřešením už je opravdu zmaření dražby nemovitostí. Díky této půjčce jde zaplatit celý dluh. Pak už je vše na domluvě věřitele se zákazníkem, jelikož následných řešení je více.

Varianty po vyplacení dražby

1. variantou je vyřízení krátkodobého úvěru s dalšího přefinancování půjčkou dlouhodobou. Tato možnost v podstatě znamená sjednání krátkodobé půjčky, ze které je zaplacena dražba. Nemovitost bude v KN opět vyčištěna a umožňuje změnu majitele nemovitosti nebo zapsání zástavního práva a pak je mezi poskytovatelem úvěru a klientem poskytnuta půjčka dlouhodobá, která může být až na dvacet roků.

Druhou možností je vyřízení krátkodobé půjčky, ale vzhledem k tomu, že dlužná částka, kterou je pro vyplacení dražby třeba zaplatit, je pro zákazníka příliš vysoká a opět by se dostal do dluhové spirály, je po vyplacení a ukončení dražby domluven prodej nemovitosti. U prodeje tak klient neprodělá velkou sumu peněz, jak by tomu bylo, pokud by dražba proběhla. Z výtěžku z prodeje nemovitosti je zaplacen dlužná částka poskytovatele, který dražbu zmařil a zbývající finance dostane klient a může začít znovu fungovat s čistým štítem.

3. variantou je již hned poskytnutí dlouhodobé půjčky, ovšem tohle lze uskutečnit jen ve výjimečných případech, jelikož tato možnost je pro věřitle velmi riziková.

Kvůli charakteru půjčky, je patrné, že dlužník je uveden v registrech dlužníků, a tedy se jedná o půjčku bez registru i půjčku bez doložení příjmu. Nejdůležitější je, aby nemovitost dlužníka měla dobrou hodnotu, v porovnání s vyplácenou částkou. Nyní je možné nabídnout úvěr až do výše 80 procent reálné hodnoty nemovitosti.

Žádost o půjčku na vyplacení dražby nemovitosti

Půjčku na exekuce a vyplacení dražby si projednáte vážně lehce. Je potřeba pouze vyplnit zde uvedenou žádost. Ihned po přijetí Vaší žádosti budete telefonicky kontaktováni a domluvíte si následný postup s naším obchodníkem.

ŽÁDOST O KONSOLIDACI PŮJČEK S RUČENÍM

Hledáte řešení Vaší finanční situace a refinancování Vašich dluhů? Využijte konsolidace půjček s ručením nemovitostí! Tento produkt má velmi výhodné podmínky a dokáže pomoci i v těch nejhorších časech.

Požádejte si o konsolidaci půjček vyplněním níže uvedené online žádosti a během několika hodin budete kontaktováni. Pokud nemáte možnost ručit nemovitostí, klikněte na výše uvedený odkaz "nemohu ručit nemovitostí".

ŽÁDOST O KONSOLIDACI PŮJČEK BEZ RUČENÍ

Jestliže jste se dostali do závažných problémy s dluhy a dluhové spirály, kdy půjčku vyplácíte půjčkou a náklady na finacování Vašich dluhů neustále stoupají, máte v podstatě jedinou možnost, jak z dané situace vybruslit. Je třeba využít oddlužení bez zástavy neboli osobní bankrot. Je třeba ovšem dát si  velký pozor na oddlužovací firmy, které místo Vás pouze komunikují s Vašimi věřiteli a Vy posíláte splátky nikoliv věřitelům, ale oné oddlužovací společnosti. Společnost si z obdržených peněz strhne provizi a zbytek peněz pošle dál Vašemu věřiteli. Princip je tedy takový, že obdobné oddlužovací firmy vydělávají na zákaznících, kteří si myslí, že jim tento postup pomůže. Opak je ovšem pravdou a akorát zbytečně platíte někomu místo toho, abyste umořovali Váš dluh.

Oddlužení bez zástavy

Dluhy máte kam se podíváte a už si nevíte rady jak je řešit? Půjčky vyplácíte novými půjčkami a nemůžete se dostat z dluhové spirály? Právě pro Vás je určen produkt oddlužení (osobní bankrot), se kterým můžete ušetřit až 70% Vašich celkových dluhů, které Vám budou odpuštěny!!!

Pro bližší informace navštivte stránku oddlužení bez zástavy.